אתרי מובייל

מה זה אתר מובייל?
אתר מובייל הינו אתר המותאם לגלישה באמצעות דפדפן סלולרי, מתוך הסמארטפונים השונים, ובכל מערכת הפעלה (IOS, אנדרואיד וכו') הן של האייפון, הן של הגלאקסי וכמובן גם כל יתר הסמארטפונים.

איפה היתרונות על פני אתר רגיל?
ההתאמה לסמארטפונים באה ליידי ביטוי בגרסה המיועדת במיוחד לאותם מכשירים סלולרים, אשר גודל המסך שלהם הוא קטן משמעותית ממסך מחשב, ואנו מייצרים את ההתאמות הן מבחינת העיצוב והטקסטים כך שיהיו קריאים ונעימים לעין, והן מבחינת הפונקציונאליות הרבה שמתווספת למכשיר סלולרי, כמו למשל מערכת הניווט (GPS) שתזהה את מיקומך ותעזור לך להגיע ליעדים נבחרים או היכולת לבצע שיחת טלפון באופן מידי מתוך המכשיר ועוד כל מיני יתרונות מעניינים הניתנים בסמארטפון על פני המחשב הרגיל או אפילו הלפטופ.

איך זה עובד?
את הגלישה עצמה לאתר הסלולרי מבצעים כמו גלישה רגילה לכל אתר אחר, אך במידה וקיימת לך גירסה מותאמת לסמארטפון, האתר יזהה זאת ויפנה אותך הגולש באופן אוטומטי אל הגרסה הסלולרית של האתר.

זה הזמן להגיע קרוב יותר אל הלקוחות הפוטנציאלים שלך!!! אצלנו בחברת ננובייט נלווה אותך בכל תהליך היצירה ונפיק עבורך אתר מותאם סלולר מנצח!
גם אם כבר יש לך אתר - הוא כנראה עדיין לא מותאם לסלולר, לכן זה הזמן ליצור עימנו קשר על מנת להתקדם צעד נוסף לעבר לקוחותיך וכמובן לשיפור, יעול וקידום העסק שלך.
Open source productions